تبلیغات
مسعود جویبار - اظهار نظرچند تهیه کننده درباره بازداشت محمدرضا گلزار
مسعود جویبار
مسعود جویبار
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


اینجا یه اتاقک کوچولو واسه داد زدنه . ما هم کم و بیش جونی داریم تا بخوایم خرج فریاد بکنیمش . شما هم اگه خواستی سبک شی فریاد بزن . کی به کیه ؟ خوش اومدی

مدیر وبلاگ : مسعود جویبار
نویسندگان
چند تهیه کننده سینما در گفت وگو با تهران امروز به اظهار نظر درباره بازداشت محمد رضا گلزار پرداختند . ............
چند تهیه کننده سینما در گفت وگو با تهران امروز به اظهار نظر درباره بازداشت محمد رضا گلزار پرداختند .

محمد بانکی گفت : این که می گویند باز داشت گلزار به خاطر شکایت من بوده است صحت ندارد و من این موضوع را تکذیب می کنم .از زمانی که محمدرضا درفیلم من بازی کرده تا به امروز یکی از صمیمی ترین دوستان من است و با هم هیچ مشکلی نداریم .شبی هم که خبر گزاریها می گویند ایشان دستگیر شده است من منزل ایشان بوده ام و حداقل تا زمانی که بنده پیش ایشان بودم کسی ایشان را دستگیر نکرد .

بانکی در پاسخ به این سوال که آیا ایشان خبر باز داشت گلزار را تکذیب می کند گفت : من این خبررا تکذیب نمی کنم ولی تایید هم نمی کنم .چون از آن شبی که در منزل ایشان بودم دیگر از او خبری ندارم ونمی دانم این موضوع تا چه حددرست باشد .اما احتمال می دهم صحت نداشته باشد .بانکی همچنین ضمن تکذیب دریافت دستمزد هفتاد میلیون تومانی برای بازی در فیلم دوخواهر گفت :گلزار برای فیلم دوخواهر فقط۳۰میلیون تومان دریافت کرده است .

ُیک عضو شورای تهیه کنندگان نیز در حالی که نمی خواست نامش فاش شود گفت :ایشان چه در گذشته و چه در حال حاضر هیچ مشکلی با شورای تهیه کنندگان نداشته اند و ما در حال حاضر شکایتی از ایشان نداریم .مساله ممنوع الکاری گلزار صحت دارد اما علت آن شکایت هیچ تهیه کننده ای نبوده است و حکم ایشان دولتی است .البته ما هم اطلاع دقیقی نداریم که این حکم از سوی ارشاد است یا ارگان دیگری و یا هردو .

چه در مورد ممنوع الکار شدن وچه درمورد دستگیری ایشان ،با اطمینان می گویم که هیچ کدام ارتباطی به سینما ندارد و به دلایل دیگری این مشکلات برای ا و به وجود آمده است که دلایل اخلاقی هم می تواند از جمله آنها باشد .

حسین فرح بخش یکی دیگر از اعضای شورای مرکزی اتحادیه تهیه کنندگان ضمن اینکه از صحت خبر بازداشت گلزار اطلاعی ندارد گفت :ممنوع الکار شدن این بازیگر احتمالا موضوعی امنیتی است و هیچ ارتباطی با هیچ فیلم وتهیه کننده ای ندارد .در مورد دلایل آن هم بنده اطلاعی ندارم .

منبع: وبلاگ قاعده بازی(محمد تاجیک)
نوع مطلب : هنری، 
برچسب ها :
یکشنبه 8 شهریور 1388
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای مسعود جویبار محفوظ است